Новини

Євген Кубко та Валерій Лукомський відзначені в дослідженні The Best Lawyers in Ukraine 2022

Міжнародне рейтингове агентство Best Lawyers за результатами дослідження The Best Lawyers in Ukraine 2022 відзначило серед найкращих юристів членів команди ЮФ «Салком».

Визнання отримали старші партнери:

∙ Валерій Лукомський – в сферах корпоративного права, інтелектуальної власності та судової практики.

∙ Євген Кубко - в сферах банківського і фінансового права, конкурентного/антимонопольного права та податкового.

У фокусі дослідження, як завжди, були - персональний бренд юриста, власна професійна компетенція, особиста репутація та позиціонування серед колег. Ми дуже вдячні за високу оцінку від одного з найбільш авторитетних видань Best Lawyers™ та від колег.

Детальніше

Публікації

Андрій Кубко дослідив питання відповідальності держави і державних інтересів

У збірнику Wissenschaftlich-Praktischer Sammelband zum 10-jährigen Jubiläum der DUJV (Науково-практичний збірник до 10-річчя Німецько-українського об’єднання юристів), м.Гамбург, опубліковано статтю партнера ЮФ «Салком» Андрія Кубка «Відповідальність держави і державні інтереси (міжнародні стандарти і український контекст)». Стаття присвячена питанням розвитку в правовій системі України інституту відповідальності держави, а також практиці Європейського суду в цій сфері.

Детальніше

Огляд законодавства

​Чи виправдає створення Бюро фінансових розслідувань сподівання бізнес-середовища?

Необхідність припинення необґрунтованого втручання правоохоронних органів у діяльність бізнесу обговорюється у державі вже не перший рік. Експертне середовище неодноразово висловлювало думку про те, що «діяльність» чисельних підрозділів правоохоронних органів, до компетенції яких віднесено розслідування правопорушень у економічній сфері, замість ефективної боротьбі із злочинністю та корупцією створює реальну загрозу розвитку економіки.

Детальніше