Новини

​Салком захистив право власності клієнтів на нерухомість

Протягом останніх років у зв’язку з розбалансованістю роботи державних реєстрів та активністю чорних нотаріусів відбувались численні маніпуляції у сфері нерухомості. Протягом літа 2020 року в результаті кропіткої роботи, пов’язаною з юридичним захистом прав власності, юристам Юридичної фірми «Салком» вдалось фактично повернути у власність клієнтів нерухоме майно, зокрема офісні приміщення та готель.

Крім того, 3 вересня 2021 року було виконано і фізично повернено у власність іноземного громадянина житлове приміщення в місті Києві. Ефективно захистити його порушені права допомогло поєднання кримінально-правових, цивільних та судових процедур, які тривали понад 3 роки.

Роботи групу юристів антирейдерської практики очолював партнер фірми Павло Лукомський.

Детальніше

Публікації

​Юридична газета опублікувала статтю про історію фірми «Салком»

В «Юридичній газеті» від 17 серпня 2021 року № 15 опубліковано статтю «Салком: наша історія», яка вийшла в рамках спецпроекту, присвяченому 30 річниці Незалежності України. В матеріалі керуючий партнер, Едуард Трегубов, та старші партнери, Євген Кубко та Валерій Лукомський, розкривають історію виникнення компанії в далекому 1990 році, діляться спогадами про ключові віхи розвитку «Салкому», розповідаються про особливості юридичного ринку України в різні часи, знакові кейси фірми, а також діляться планами на майбутнє.

Детальніше

Огляд законодавства

​Чи виправдає створення Бюро фінансових розслідувань сподівання бізнес-середовища?

Необхідність припинення необґрунтованого втручання правоохоронних органів у діяльність бізнесу обговорюється у державі вже не перший рік. Експертне середовище неодноразово висловлювало думку про те, що «діяльність» чисельних підрозділів правоохоронних органів, до компетенції яких віднесено розслідування правопорушень у економічній сфері, замість ефективної боротьбі із злочинністю та корупцією створює реальну загрозу розвитку економіки.

Детальніше