Новини

Салком святкує своє 30-річчя!

Шановні колеги! Дорогі друзі!

Цього тижня Юридична фірма «Салком» святкує своє 30-річчя!

Історія нашої компанії – це 30 років кропіткої праці, подолання труднощів, а ще багато перемог, великих звершень, стабільності та успіху! Разом з колегами та нашими клієнтами ми змогли стати одними з найкращих у юридичному бізнесі, тому від щирого серця вітаємо усіх нас з цією знаковою датою!

Детальніше

Публікації

У газеті «Юридична практика» опубліковано інтерв’ю Євгена Кубка та Едуарда Трегубова

До 30-річчя Юридичної фірми «Салком» у газеті «Юридична практика» опубліковано інтерв’ю Євгена Кубка та Едуарда Трегубова. Президент, старший партнер Євген Кубко та керуючий партнер Едуард Трегубов поділилися з «Юридичною практикою» спогадами про історію створення та розвитку компанії, згадали про особливі і знакові проекти з практики «Салкому», дали свою оцінку сучасному стану юридичного ринку України та поділилися планами на майбутнє.

З повним текстом інтерв’ю можна ознайомитись в друкованому вигляді в газеті «Юридична практика» № 51-52 від 22 грудня 2020 року, або за посиланням.

Детальніше

Огляд законодавства

​Чи виправдає створення Бюро фінансових розслідувань сподівання бізнес-середовища?

Необхідність припинення необґрунтованого втручання правоохоронних органів у діяльність бізнесу обговорюється у державі вже не перший рік. Експертне середовище неодноразово висловлювало думку про те, що «діяльність» чисельних підрозділів правоохоронних органів, до компетенції яких віднесено розслідування правопорушень у економічній сфері, замість ефективної боротьбі із злочинністю та корупцією створює реальну загрозу розвитку економіки.

Детальніше