Новини

Валерій Лукомський надасть допомогу в розслідуванні катастрофи літака МАУ

Наказом Національного бюро з розслідування авіаційних подій та інцидентів з цивільними повітряними суднами від 03.02.2021 року старшого партнера юридичної фірми «Салком» Лукомського В.С. призначено радником уповноваженого представника України для участі в розслідуванні катастрофи, що сталася 08.01.2020 р. з літаком Б-737-800 UR-PSR Міжнародних авіаліній України після вильоту з аеропорту міста Тегеран при виконанні рейсу PS752 за маршрутом Тегеран (Іран) – Бориспіль.

Детальніше

Публікації

Андрій Кубко дослідив питання відповідальності держави і державних інтересів

У збірнику Wissenschaftlich-Praktischer Sammelband zum 10-jährigen Jubiläum der DUJV (Науково-практичний збірник до 10-річчя Німецько-українського об’єднання юристів), м.Гамбург, опубліковано статтю партнера ЮФ «Салком» Андрія Кубка «Відповідальність держави і державні інтереси (міжнародні стандарти і український контекст)». Стаття присвячена питанням розвитку в правовій системі України інституту відповідальності держави, а також практиці Європейського суду в цій сфері.

Детальніше

Огляд законодавства

​Чи виправдає створення Бюро фінансових розслідувань сподівання бізнес-середовища?

Необхідність припинення необґрунтованого втручання правоохоронних органів у діяльність бізнесу обговорюється у державі вже не перший рік. Експертне середовище неодноразово висловлювало думку про те, що «діяльність» чисельних підрозділів правоохоронних органів, до компетенції яких віднесено розслідування правопорушень у економічній сфері, замість ефективної боротьбі із злочинністю та корупцією створює реальну загрозу розвитку економіки.

Детальніше