Практики

Енергетика та природні ресурси

Юридична фірма „Салком” у сфері енергетики надає юридичні консультації щодо різних аспектів газодобувної, нафтовидобувній та електроенергетичної промисловості України. Наші юристи, які спеціалізуються у сфері екології, консультують Клієнтів з питань дотримання вимог законодавства про захист навколишнього середовища, а також мають досвід у реалізації проектів на основі механізмів, передбачених Кіотським протоколом до Рамкової конвенції ООН про зміну клімату.

Спеціалісти фірми у сфері природних ресурсів мають досвід в галузі надрокористування, зокрема в питаннях укладення угод про надрокористування, отриманні ліцензій і дозволів на видобуток корисних копалин, надають юридичний супровід під час участі в аукціонах, укладання контрактів та здійснення діяльності з розвідки надр, переговорів і укладення контрактів з власниками земельних ділянок для отримання доступу до таких ділянок з метою надрокористування тощо.

Крім цього, фірма має значний досвід надання юридичних послуг з питань земельного законодавства та землекористування, включаючи питання виділення і придбання землі державної і комунальної власності, купівлі-продажу та оренди земельних ділянок, зміни цільового призначення земельних ділянок, у тому числі і в процесі супроводу проектів , пов'язаних з надрокористуванням.

Фірма готова надавати повний комплекс юридичних і консультаційних послуг, пов'язаних з використанням клієнтом надр, у тому числі включаючи:

  • Консультування з питань законодавчого регулювання надрокористування в Україні;
  • Супровід укладення угод про надрокористування та ліцензійних угод;
  • Супровід процедури участі в аукціоні на отримання дозволу на здійснення використання надр;
  • Консультування, участь у переговорах та супровід укладення договорів оренди та купівлі-продажу земельних ділянок;
  • Юридичний супровід процедури зміни цільового призначення земельних ділянок;
  • Проведення комплексного due-diligence земельних ділянок та підприємств з метою реалізації проектів у сфері зеленої енергетики, зокрема, сонячних електростанцій.