Новини

Валерій Лукомський взяв участь у прес-конференції щодо «НТК «Електронприлад»

29 вересня у прес-центрі інформаційного агентства "Інтерфакс-Україна" відбулася прес-конференція, пов’язана із захистом інтересів державного підприємства та її Генерального директора, на тему "Відсутність впливу виконавчої влади на кадрову політику в авіаційній галузі". В ній прийняли участь старший партнер ЮФ «Салком» Валерій Лукомський, а також директор «Національного бюро з розслідування авіаційних подій та інцидентів з цивільними повітряними суднами» Ігор Мішарін.

Учасники говорили про те, яке вкрай важливе значення для розвитку таких стратегічно важливих галузей промисловості України, як авіабудування, мають кадрові призначення керівників-професіоналів стратегічно важливих підприємств.

Зокрема обговорювалася процедура конкурсного відбору на керівні посади і усі законні повноваження Кабінету міністрів України для сприяння заміщенню вакантних посад професіоналами. На прикладі ситуації, яка на цей час склалася у ПАТ «НТК «Електронприлад», можна побачити, як насправді проводиться конкурсний відбір.

Детальніше