21.02.2025
20 лютого 2025 року в приміщенні Київського університету права відбувся випуск магістрів. До присутніх звернувся ректор університету Юрій Бошицький, а також президент ЮФ «Салком» Євген Кубко. Випускників поздоровили з отриманням дипломів і вручили цінні подарунки. Фірма «Салком» багато років співпрацює з Київським університетом права.