Публікації

В газеті «Юридична практика»№ 31-32 опублікована стаття партнера ЮФ «Салком» Юрія Дзери та старшого юриста ЮФ «Салком» Вікторії Климюк, яка присвячена внесенням змін в договір в судовому порядку.

04.09.2017
Зокрема, в статті зроблений акцент на тому, що підстави внесення відповідних змін повинні бути чітко визначені в законі чи узгоджені сторонами в договорі, в іншому випадку це має розцінюватися як втручання суду в свободу господарських відносин.

Також надано правовий аналіз питанню моменту, з якого може бути змінено зобов’язання, та моменту, з якого суд може внести змінити в договір, в контексті постанови ВСУ від 29.03.2017 року у справі № 3-1233гс.

Читайте також

Зокрема, в коментарі зазначається, що учасникам комерційного обороту необхідно своєчасно дізнаватися про стан своїх майнових прав і своєчасно виявляти факти, що свідчать про їх порушення, з метою забезпечення можливості примусового захисту свого права, в т.ч. в судовому порядку.
 
31.05.2017
 
В інтерв’ю партнери фірми розповіли про тонкощі юридичного консультування організатора «Євробачення-2017», цікавий професійний досвід та особисті враження від грандіозного проекту.
 
23.05.2017