Новини

21 вересня 2018 року партнер юридичної фірми «Салком» Юрій Леонов прийняв участь у засіданні комітету з захисту бізнесу Спілки Українських Підприємців

24.09.2018
Серед розглянутих на засіданні комітету питань особлива увага була приділена питанням розвитку та укріплення співпраці Спілки Українських Підприємців із Міністерством юстиції України щодо протидії спробам рейдерського захоплення майна та інших активів підприємств – членів Спілки, а також подальшого вдосконалення законодавства щодо забезпечення дотримання правоохоронними органами під час здійснення досудового розслідування прав учасників кримінального провадження та інших осіб.

На прикладах позитивного досвіду захисту законних прав компанії «Еконія» та інших підприємств від рейдерського захоплення, а також аналізу інформації про чисельні факти порушення правоохоронними органами під час здійснення досудового розслідування прав підприємств, власники та керівники яких потерпають від безпідставного та неправомірного тиску правоохоронців, членами комітету з захисту бізнесу Спілки Українських Підприємців під головуванням Катерини Гупало висловлені та прийняті до опрацювання пропозиції щодо удосконалення роботи комітету та Спілки в цілому із надання допомоги та підтримки її учасникам для убезпечення бізнесу від рейдерства та неправомірного тиску з боку владних органів.

Читайте також

Старші партнери Юридичної фірми «Салком» зберегли свої позиції в рейтингу і знову визнані одними із кращих в наступних практиках: Валерій Станіславович Лукомський рекомендований в сферах корпоративного права, інтелектуальної власності та судової практики; Євген Борисович Кубко рекомендований в сфері банківського і фінансового права, конкурентного/антимонопольного права та податкового права. Радник ЮФ «Салком» Пітер Телюк рекомендований в сфері банківського і фінансового права, злиття і поглинання, інвестицій, корпоративного права та нерухомості.
 
20.06.2018
 
Комплекс розташований у с. Крюківщина Києво-Святошинського району Київської області на земельній ділянці площею 12,5 га недалеко від метро. Забудова комплексу здійснюється девелопером ЗАТ «Українська будівельна компанія» у співпраці з власником та орендарем земельної ділянки (ТОВ «Агрофірма Крюківщина» і ТОВ «Стбуд»).
 
20.06.2018