Новини

Міжнародне рейтингове агентство Best Lawyers визначило найкращих юристів за результатами дослідження The Best Lawyers in Ukraine 2019

20.06.2018
Старші партнери Юридичної фірми «Салком» зберегли свої позиції в рейтингу і знову визнані одними із кращих в наступних практиках: Валерій Станіславович Лукомський рекомендований в сферах корпоративного права, інтелектуальної власності та судової практики; Євген Борисович Кубко рекомендований в сфері банківського і фінансового права, конкурентного/антимонопольного права та податкового права. Радник ЮФ «Салком» Пітер Телюк рекомендований в сфері банківського і фінансового права, злиття і поглинання, інвестицій, корпоративного права та нерухомості.

Читайте також

Комплекс розташований у с. Крюківщина Києво-Святошинського району Київської області на земельній ділянці площею 12,5 га недалеко від метро. Забудова комплексу здійснюється девелопером ЗАТ «Українська будівельна компанія» у співпраці з власником та орендарем земельної ділянки (ТОВ «Агрофірма Крюківщина» і ТОВ «Стбуд»).
 
20.06.2018
 
Київський апеляційний господарський суд залишив в силі рішення Господарського суду міста Києва, яким відмовлено Першому заступнику військового прокурора Центрального регіону України у задоволені позову про визнання недійсним та скасування рішення Київської міської ради, визнання недійсним договору оренди земельної ділянки площею 5,4 га по вул. Бориспільській, 67 у м. Києві.
 
20.06.2018