Новини

Юристами фірми здійснюється комплексне супроводження великого проекту будівництва житлового комплексу «iHome»

20.06.2018
Комплекс розташований у с. Крюківщина Києво-Святошинського району Київської області на земельній ділянці площею 12,5 га недалеко від метро. Забудова комплексу здійснюється девелопером ЗАТ «Українська будівельна компанія» у співпраці з власником та орендарем земельної ділянки (ТОВ «Агрофірма Крюківщина» і ТОВ «Стбуд»).

Комплекс за проектом включає 11 трьохсекційних житлових будинків із вбудованими приміщеннями і матиме розвинену інфраструктуру, включаючи дитячий садочок. На сьогоднішній день отримана проектна і дозвільна документація на спорудження чотирьох житлових будинків зі складу комплексу. Будівництво знаходиться у активній фазі (будуються одночасно три будинки площею майже 38 тисяч кв.м.).

Партнер фірми Тимофій Сікорський та юрист Олександр Чепіс ведуть правову роботу практично по всіх напрямках реалізації цього інвестиційного проекту, починаючи від оформлення функцій замовника будівництва та отримання дозвільної документації і закінчуючи підготовкою об’єкту до введення в експлуатацію та оформленням договірних відносин з покупцями квартир і приміщень.

Читайте також

Старші партнери Юридичної фірми «Салком» зберегли свої позиції в рейтингу і знову визнані одними із кращих в наступних практиках: Валерій Станіславович Лукомський рекомендований в сферах корпоративного права, інтелектуальної власності та судової практики; Євген Борисович Кубко рекомендований в сфері банківського і фінансового права, конкурентного/антимонопольного права та податкового права. Радник ЮФ «Салком» Пітер Телюк рекомендований в сфері банківського і фінансового права, злиття і поглинання, інвестицій, корпоративного права та нерухомості.
 
20.06.2018
 
Київський апеляційний господарський суд залишив в силі рішення Господарського суду міста Києва, яким відмовлено Першому заступнику військового прокурора Центрального регіону України у задоволені позову про визнання недійсним та скасування рішення Київської міської ради, визнання недійсним договору оренди земельної ділянки площею 5,4 га по вул. Бориспільській, 67 у м. Києві.
 
20.06.2018