Новини

Вікторія Климюк стала партнером ЮФ "Салком"

17.04.2018
Юридична фірма "Салком" рада повідомити про те, що адвокат Вікторія Климюк увійшла до складу партнерів Фірми.

Пані Климюк має 15-річний досвід юридичної практики, представляючи інтереси як іноземних, так і вітчизняних клієнтів різних секторів економіки: промисловості, машинобудування, телекомунікації, торгівлі, перевезення, нерухомості, фінансових послуг. У 2005 році отримала диплом магістра права Львівського національного університету імені Івана Франка. З 2007 року є членом Київської обласної колегії адвокатів.

До команди юридичної фірми "Салком" приєдналася в 2008 році в якості юриста в практиці вирішення спорів. Спеціалізується на веденні спорів з контролюючими органами, вирішенні корпоративних, трудових, банківських, земельних, приватизаційних спорів, супроводжувала судові процеси щодо захисту права власності, укладення, зміни та припинення договірних відносин.  Вікторія Климюк регулярно представляє інтереси клієнтів у судах всіх рівнів, міжнародних арбітражах та в державних органах.

Вікторія Климюк так прокоментувала свое призначення: "Для мене велика честь стати партнером ЮФ "Салком", переконана, що мої вміння і досвід сприятимуть подальшим успіхам нашої фірми".

Читайте також

Знову III Міжнародний форум із захисту бізнесу став дискусійним майданчиком для представників бізнесу, юридичного ринку, органів влади, судової та правоохоронної систем в обговоренні і пошуку ефективних захисних інструментів і механізмів. В цьому році Форум розширив свої кордони, ставши міжнародним.
 
04.04.2018
 
13 березня 2018 року на 128 засіданні Правлінні Асоціації правників України затверджено новий склад рад комітетів.
 
14.03.2018