Новини

Партнер ЮФ «Салком» Юрій Дзера виступив на Legal TMT Forum з доповіддю на тему «Особливості використання моделі «гри» в сфері телекомунікацій»

28.11.2017
Партнер ЮФ «Салком» Юрій Дзера виступив на Legal TMT Forum з доповіддю на тему «Особливості використання моделі «гри» в сфері телекомунікацій»
Доповідач підкреслив, що гральний напрямок користується значним інтересом та попитом у світі як серед бізнесу, так і серед споживачів, і використання моделі та елементів «гри» сьогодні вже вийшло за межі звичайного грального контенту як окремої послуги та широко використовується у різноманітних неігрових бізнес-процесах.

Використання моделі «гри» в неігрових бізнес-процесах, особливо тих, що пов’язані з оплатною участю в них, вимагає розуміння встановлених в законодавстві її особливостей, термінів, елементів, які держава пов’язує з публічною сферою регулювання. Окремо доповідач зупинився на відмінностях азартних ігор та лотерей. Юрій Дзера наголосив, що в Україні азартні ігри забороняються законом, та надав учасникам форуму практичні поради, за яких організовані операторами та контент-провайдерами ігрові активності не будуть суперечити законодавству.

Читайте також

Серед учасників форуму було багато представників ринку, державних органів, суддів, народних депутатів та юристів. Вони обговорювали питання реформування енергетики, можливості інтеграції з енергетичною інфраструктурою ЄС, нюанси конкуренції, приватизації та інвестування в енергетичні галузі та багато інших актуальних питань. Також говорили про еволюцію енергетичних ринків, проектне фінансування та про енергетичні спори.
 
06.11.2017
 
Протягом усього дня роботи конференції учасники обговорили дуже велику кількість питань. В заході приймали участь як представники державних органів влади, так і велика кількість представників різних сфер бізнесу та юридичного світу.
 
24.10.2017