Новини

1 листопада 2017 року партнер ЮФ «Салком» Едуард Трегубов прийняв участь в II Legal Energy Forum, організованому газетою «Юридична практика»

06.11.2017
Серед учасників форуму було багато представників ринку, державних органів, суддів, народних депутатів та юристів. Вони обговорювали питання реформування енергетики, можливості інтеграції з енергетичною інфраструктурою ЄС, нюанси конкуренції, приватизації та інвестування в енергетичні галузі та багато інших актуальних питань. Також говорили про еволюцію енергетичних ринків, проектне фінансування та про енергетичні спори.

Зокрема, в фокусі уваги учасників форуму була Нова енергетична стратегія України - 2035. Спікери дійшли висновку, що стратегія була розроблена у зв'язку з тим, що прийняті закони про ринки газу, електроенергії приймалися без осмислення реальної ситуації в галузі. І зараз дуже важливо відокремити енергетику від політики, адже у всіх країнах світу  рішення приймаються через призму економічної ефективності та інтересів споживача, а не через політичну призму, як в нашій державі. Головна проблема - політизація енергетичного комплексу. 

Читайте також

Протягом усього дня роботи конференції учасники обговорили дуже велику кількість питань. В заході приймали участь як представники державних органів влади, так і велика кількість представників різних сфер бізнесу та юридичного світу.
 
24.10.2017
 
Захід був організований газетою «Юридична практика» та проходив в готелі «Прем’єр Палас». Серед великої кількості питань, які обговорювалися на форумі, самими актуальними були проблеми розвитку вітчизняної промисловості та здатність законодавства і регуляторної політики держави сприяти їх вирішенню.
 
11.10.2017