Новини

Партнер ЮФ «Салком» Юрій Леонов прийняв участь в II конференції «Корпоративна безпека», яку провела редакція газети «Юридична практика»

24.10.2017
Протягом усього дня роботи конференції учасники обговорили дуже велику кількість питань. В заході приймали участь як представники державних органів влади, так і велика кількість представників різних сфер бізнесу та юридичного світу.

Зокрема, першими  питаннями обговорювалися  практики тіньового бізнесу,  можливість оскарження господарських угод зі сторони НАБУ без наявності рішення, питання перерєстрації  договорів на землю, а також, що взагалі заважає українському бізнесу розвиватися. Ці питання висвітлювали Сергій Погребной, партнер ЮФ «Sayenko Kharenko», перший заступник Генерального прокурора України Дмитро Сторожук, заступник директора НАБУ Анатолій Новак, замміністра юстиції України з питань  реєстрації  Олена Сукманова, голова Ради Незалежної асоціації банків України, старший радник президента «Альфа-Банк Україна» Роман Шпек.

Продовжилась робота конференції  з виступу заступника голови КМДА Олексія Резнікова. Він говорив про актуальні питання столиці. Це і сумнівні будівництва, і питання зовнішньої реклами,  а також вплив киян на вирішення проблем, пов’язаних з даними питаннями. Олексій Резніков наголосив, що пріоритети транспортної інфраструктури в Києві наступні: на першому місці повинні бути особи з інвалідністю, мами з дітьми, пішоходи та громадський транспорт, а вже потім - водії автотранспорту та вантажного транспорту.

В ході сесії, присвяченій інфраструктурі безпеки, виступив  голова наглядової ради КУА «Октава Капітал» Олександр Кардаков. Він розповів про технологію кібератак і назвав найбільшим вікном уразливості  кінець року. Втрати від вірусу Petya експерт оцінив в 10 млрд. грн., хоча ця атака була «некритичною» (свого роду «струс»).

Сергій Мільман, СЕО YouControl в своєму виступі проінформував, як ділова розвідка здатна  попередити корпоративні ризики. Його порадою бізнесу було запобігати проблемам вже на ранньому етапі, діагностуючи потенційних контрагентів через YouControl. Зараз створюється сервіс, який прогнозує можливість банкротства. У систему завантажена база даних Offshore Leaks і Panama Paper. В майбутньому буде додана інформація про санкції.

У 37% випадків компанії знищені через дії співробітників, так вважає Богдан Городницький, представник компанії MIDOT в Росії та Україні. Він підкреслив, що  Корпоративна СБ повинна реагувати не на факти, а на сигнали, що свідчать про можливі ризики. Головне при підборі персоналу - це благонадійність. Неблагонадійний працівник з розвиненими навичками здатний створити великі проблеми. Складне питання з молодими претендентами на роботу: про них немає інформації в багатьох електронних базах даних. Обговорюючи можливість використання поліграфу при прийомі на роботу, директор з безпеки Kyivstar Олександр Денисенко звернув увагу на юридичні обмеження при його застосуванні.

Окремо слід зазначити високий рівень організації та проведення цього заходу. Висловлюємо подяку організаторам та ідеологам цієї конференції Сергію Погребному, партнеру ЮФ «Sayenko Kharenko», професіоналам корпоративної безпеки України і генеральному медіапартнеру - газеті «Юридична практика».

Читайте також

Захід був організований газетою «Юридична практика» та проходив в готелі «Прем’єр Палас». Серед великої кількості питань, які обговорювалися на форумі, самими актуальними були проблеми розвитку вітчизняної промисловості та здатність законодавства і регуляторної політики держави сприяти їх вирішенню.
 
11.10.2017
 
Форум відбувся в КВЦ «Парковий». Захід відкрили міський голова Києва Віталій Кличко та прем’єр-міністр України Володимир Гройсман. В ході обговорення піднімалися такі актуальні питання, як інвестування в столичні проекти та забезпечення сприятливого інвестиційного клімату в Києві.
 
11.10.2017