Новини

19 вересня 2017 року у Берліні відбулося засідання п’ятої щорічної робочої групи, присвяченої Пісенному конкурсу Євробачення та засідання Наглядової ради Європейської мовної спілки.

28.09.2017
Під час вказаних заходів було заслухано та схвалено фінальний звіт української делегації щодо проведення Пісенного конкурсу Євробачення-2017, який представив виконавчий продюсер конкурсу Павло Грицак. Керівництво Європейської мовної спілки відзначило надзвичайно високий рівень проведення цьогорічного конкурсу і ту важку працю, яка була виконана українською командною задля досягнення такого результату

З цього приводу голова Наглядової ради ЄМС Франк-Дітер Фрейлінг та Виконавчий директор ЄМС Йон Ола Санд зазначили, що «…ЄМС, Наглядова рада ЄМС та Мовники-учасники дякують ПАТ «НСТУ», Павлу Грицаку та його команді, а також місту Києву за всю їх тяжку працю, завдяки якій Пісенний конкурс Євробачення був успішним. Наглядова рада ЄМС усвідомлює, що значна частина успіху є результатом роботи, яку Павло Грицак та його команда зробили у надзвичайно стислих часових рамках та у надзвичайно складному середовищі з огляду на жорсткі норми українського законодавства».

 ЮФ «Салком» пишається тим, що є невід’ємною частиною команди по підготовці та проведенню в Україні цьогорічного Пісенного конкурсу Євробачення. Тому робоча група ЮФ «Салком» у складі партнерів фірми Павла Лукомського, Юрія Леонова, Едуарда Трегубова, а також юристів фірми Катерини Жидецької, Вікторії Климюк, Костянтина Леонова, Кирила Будника та Богдана Будника, які під керівництвом партнера фірми Тимофія Сікорського здійснювали юридичний супровід Євробачення–2017 в Україні, дуже вдячні керівництву Європейської мовної спілки за таку високу оцінку роботу команди по проведенню цього конкурсу.

Читайте також

В ЮФ "Салком" відкрито вакансію юриста у сфері контрактного права та нерухомості. Вимоги: вища юридична освіта, досвід роботи - не менше двох років. Додаткова інформація - під час співбесіди. Резюме можна надіслати на адресу: salkom@salkom.kiev.ua
 
31.07.2017
 
Доповідь була присвячена досвіду ЮФ «Салком» в проектах, які пов’язані з азартом (маркетингові акції, конкурси, лотереї, азартні ігри).
 
26.07.2017