Новини

31 травня партнер ЮФ "Салком" Едуард Трегубов прийняв участь в III Ukrainian Antitrust Forum, організованого редакцією газети "Юридична практика"

02.06.2017
31 травня партнер ЮФ
Едуард Трегубов виступив з доповіддю на тему "Практичні аспекти застосування Закону України "Про публічні закупівлі". В дискусії на тему Державних/публічних закупівель також приймали участь перший заступник міністра економічного розвитку і торгівлі України Максим Нефьодов, державний уповноважений АМКУ Світлана Панаіотіді та інші

Спікери резюмували, що при застосуванні закону про публічні закупівлі виникають різні складнощі, але рівень прозорості став значно вищий. Також було відзначено високу кваліфікацію АМКУ при розгляді скарг в сфері тендерів.  

Читайте також

Євгена Кубка, президента ЮФ «Салком», було нагороджено Пам’ятною відзнакою Верховного Суду України – барельєфом Кловського палацу
Відповідно до Положення про заохочувальні відзнаки Верховного Суду України від 27 квітня 2015 року № 8, за багаторічну участь у видавничій діяльності Верховного Суду України та з нагоди виходу у світ ювілейного 200-го номеру журналу «Вісник Верховного Суду України», Голова Верховного Суду України Я.М. Романюк нагородив Є. Кубка Пам’ятною відзнакою ВС України – барельєфом Кловського палацу.
 
01.06.2017
 
Партнер ЮФ «Салком» Едуард Трегубов став учасником KYIV LEGAL TECH HACKATHON
Партнер ЮФ «Салком» Едуард Трегубов став учасником KYIV LEGAL TECH HACKATHON 27-28 травня в Києві в IDF Reform Lab відбувся перший у Східній Європі хакатон юридичних інновацій KYIV LEGAL TECH HACKATHON, в якому взяли участь IT-фахівці, інвестори, ментори, юристи та багато інших, хто працює на стику технологій і права. Едуард Трегубов працював на хакатоні обидва дні, консультуючи групу розробників з питань державних реєстрів, державних відкритих даних, нерухомості.
 
29.05.2017