Новини

Євгена Кубка, президента ЮФ «Салком», було нагороджено Пам’ятною відзнакою Верховного Суду України – барельєфом Кловського палацу

01.06.2017
Євгена Кубка, президента ЮФ «Салком», було нагороджено Пам’ятною відзнакою Верховного Суду України – барельєфом Кловського палацу
Відповідно до Положення про заохочувальні відзнаки Верховного Суду України від 27 квітня 2015 року № 8, за багаторічну участь у видавничій діяльності Верховного Суду України та з нагоди виходу у світ ювілейного 200-го номеру журналу «Вісник Верховного Суду України», Голова Верховного Суду України Я.М. Романюк нагородив Є. Кубка Пам’ятною відзнакою ВС України – барельєфом Кловського палацу.

Читайте також

Партнер ЮФ «Салком» Едуард Трегубов став учасником KYIV LEGAL TECH HACKATHON
Партнер ЮФ «Салком» Едуард Трегубов став учасником KYIV LEGAL TECH HACKATHON 27-28 травня в Києві в IDF Reform Lab відбувся перший у Східній Європі хакатон юридичних інновацій KYIV LEGAL TECH HACKATHON, в якому взяли участь IT-фахівці, інвестори, ментори, юристи та багато інших, хто працює на стику технологій і права. Едуард Трегубов працював на хакатоні обидва дні, консультуючи групу розробників з питань державних реєстрів, державних відкритих даних, нерухомості.
 
29.05.2017
 
У своїх виступах представники органів влади, судової системи та бізнесу мали змогу запропонувати власні стратегії і тактики трансграничного розшуку активів. Також у форумі приймали участь міжнародні експерти, які розповіли про технології фінансових розслідувань в банківській галузі та використання соціальних мереж у процесі розшуку активів.
 
26.05.2017