Новини

Партнер ЮФ «Салком» Юрій Дзера виступив на Legal TMT Forum з доповіддю на тему «Особливості використання моделі «гри» в сфері телекомунікацій»
Доповідач підкреслив, що гральний напрямок користується значним інтересом та попитом у світі як серед бізнесу, так і серед споживачів, і використання моделі та елементів «гри» сьогодні вже вийшло за межі звичайного грального контенту як окремої послуги та широко використовується у різноманітних неігрових бізнес-процесах.
 
28.11.2017
 
Серед учасників форуму було багато представників ринку, державних органів, суддів, народних депутатів та юристів. Вони обговорювали питання реформування енергетики, можливості інтеграції з енергетичною інфраструктурою ЄС, нюанси конкуренції, приватизації та інвестування в енергетичні галузі та багато інших актуальних питань. Також говорили про еволюцію енергетичних ринків, проектне фінансування та про енергетичні спори.
 
06.11.2017
 
Протягом усього дня роботи конференції учасники обговорили дуже велику кількість питань. В заході приймали участь як представники державних органів влади, так і велика кількість представників різних сфер бізнесу та юридичного світу.
 
24.10.2017
 
Форум відбувся в КВЦ «Парковий». Захід відкрили міський голова Києва Віталій Кличко та прем’єр-міністр України Володимир Гройсман. В ході обговорення піднімалися такі актуальні питання, як інвестування в столичні проекти та забезпечення сприятливого інвестиційного клімату в Києві.
 
11.10.2017
 
Захід був організований газетою «Юридична практика» та проходив в готелі «Прем’єр Палас». Серед великої кількості питань, які обговорювалися на форумі, самими актуальними були проблеми розвитку вітчизняної промисловості та здатність законодавства і регуляторної політики держави сприяти їх вирішенню.
 
11.10.2017