Новини

Форум відбувся в КВЦ «Парковий». Захід відкрили міський голова Києва Віталій Кличко та прем’єр-міністр України Володимир Гройсман. В ході обговорення піднімалися такі актуальні питання, як інвестування в столичні проекти та забезпечення сприятливого інвестиційного клімату в Києві.
 
11.10.2017
 
Захід був організований газетою «Юридична практика» та проходив в готелі «Прем’єр Палас». Серед великої кількості питань, які обговорювалися на форумі, самими актуальними були проблеми розвитку вітчизняної промисловості та здатність законодавства і регуляторної політики держави сприяти їх вирішенню.
 
11.10.2017
 
Під час вказаних заходів було заслухано та схвалено фінальний звіт української делегації щодо проведення Пісенного конкурсу Євробачення-2017, який представив виконавчий продюсер конкурсу Павло Грицак. Керівництво Європейської мовної спілки відзначило надзвичайно високий рівень проведення цьогорічного конкурсу і ту важку працю, яка була виконана українською командною задля досягнення такого результату
 
28.09.2017
 
В ЮФ "Салком" відкрито вакансію юриста у сфері контрактного права та нерухомості. Вимоги: вища юридична освіта, досвід роботи - не менше двох років. Додаткова інформація - під час співбесіди. Резюме можна надіслати на адресу: salkom@salkom.kiev.ua
 
31.07.2017
 
Доповідь була присвячена досвіду ЮФ «Салком» в проектах, які пов’язані з азартом (маркетингові акції, конкурси, лотереї, азартні ігри).
 
26.07.2017