Новини

Київський апеляційний господарський суд залишив в силі рішення Господарського суду міста Києва, яким відмовлено Першому заступнику військового прокурора Центрального регіону України у задоволені позову про визнання недійсним та скасування рішення Київської міської ради, визнання недійсним договору оренди земельної ділянки площею 5,4 га по вул. Бориспільській, 67 у м. Києві.
 
20.06.2018
 
Комплекс розташований у с. Крюківщина Києво-Святошинського району Київської області на земельній ділянці площею 12,5 га недалеко від метро. Забудова комплексу здійснюється девелопером ЗАТ «Українська будівельна компанія» у співпраці з власником та орендарем земельної ділянки (ТОВ «Агрофірма Крюківщина» і ТОВ «Стбуд»).
 
20.06.2018
 
Старші партнери Юридичної фірми «Салком» зберегли свої позиції в рейтингу і знову визнані одними із кращих в наступних практиках: Валерій Станіславович Лукомський рекомендований в сферах корпоративного права, інтелектуальної власності та судової практики; Євген Борисович Кубко рекомендований в сфері банківського і фінансового права, конкурентного/антимонопольного права та податкового права. Радник ЮФ «Салком» Пітер Телюк рекомендований в сфері банківського і фінансового права, злиття і поглинання, інвестицій, корпоративного права та нерухомості.
 
20.06.2018
 
12 червня 2018 року Обухівський районний суд Київської області повністю відмовив у задоволенні позову Першого заступника прокурора Київської області, поданого в інтересах держави в особі Кабінету міністрів України, щодо визнання незаконними та скасування розпоряджень Київської обласної держаної адміністрації, а також витребування земельної ділянки площею 4,9 гектарів, яка розташована у Обухівському районі Київської області, з володіння клієнта ЮФ «Салком».
 
14.06.2018
 
Форум, який було організовано підприємцями для підприємців, знову об’єднав однодумців, борців за позитивні зміни та розвиток у бізнес-середовищі України.
 
20.04.2018