Новини

В ЮФ "Салком" відкрито вакансію юриста у сфері контрактного права та нерухомості. Вимоги: вища юридична освіта, досвід роботи - не менше двох років. Додаткова інформація - під час співбесіди. Резюме можна надіслати на адресу: salkom@salkom.kiev.ua
 
31.07.2017
 
Доповідь була присвячена досвіду ЮФ «Салком» в проектах, які пов’язані з азартом (маркетингові акції, конкурси, лотереї, азартні ігри).
 
26.07.2017
 
Міжнародне рейтингове видання Best Lawyers International 2018 року представило свій top-list рекомендованих юристів в Україні
За результатами дослідження Salkom Law Firm знову зберегла лідерські позиції і отримала визнання у шести практиках. Старший партнер Валерій Лукомський названий у числі лідерів в судовій практиці, корпоративному праві та інтелектуальній власності. Старший партнер Євген Кубко названий одним із найкращих юристів у сфері банківського та фінансового права, податкового права, антимонопольного та конкурентного права.
 
25.07.2017
 
В ході засідання учасники робочої групи обговорили результати опитування компаній – членів American Chamber of Commerce in Ukraine щодо актуальних питань антимонопольного законодавства та практики. В ході дискусії, враховуючи дані опитування, було сформовано план подальшої роботи робочої групи до кінця 2017 року, зоокрема заплановані спільні засідання з Комітетом з інформаційних технологій та з Банківським комітетом ACC.
 
13.07.2017
 
Конференція проходила Берліні, і серед її організаторів були Міністерство закордонних справ України та Асоціація Підприємств Промислової Автоматизації України (АППА).
 
10.07.2017