Новини

На зборах було заслухано звіт Голови Правління та Правління АПКБУ за поточний період і затверджений план роботи АПКБУ на 2019 рік, а також представлені комітети і нові члени АПКБУ, одним із них і став Юрій Леонов – його було включено до складу Комітету судового та кримінально-правового захисту АПКБУ.
 
16.04.2019
 
На Форумі виступили більше 25 спікерів з України, Ізраїлю, Франції та Австрії. У роботі Форуму брали участь фахівці, аудитори і юристи, в сферу діяльності яких входить забезпечення економічної та інформаційної безпеки підприємств, забезпечення внутрішнього контролю та аудиту, комплаенс процедур, запобігання корупції та шахрайства.
 
15.04.2019
 
Конференція була організована Асоціацією професіоналів корпоративної безпеки України та ГО «Бізнес-Варта», вона дала старт серії запланованих АПКБУ і ГО «Бізнес-Варта» заходів на тему захисту від рейдерства, недобросовісної конкуренції та тіньового ринку.
 
15.04.2019
 
2 квітня в Американському домі в Києві Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) запустило проект «Бізнес-інкубатори», який має на меті стимулювати розвиток технологічної економіки в Україні. Незабаром другий подібний бізнес-інкубатор буде відкритий у Харкові.
 
03.04.2019
 
Серед учасників дискусії Крістіна Блеклоуз, Ганна Вронська, Світлана Панаіотіді, Вікторія Пташник, Iрина Мусійчук та ще багато жінок, які досягли високого успіху в юриспунденції. Обговорювалися громадські стереотипи та рівноправність в юридичній професії, а також яким чином гендерна рівність в управлінні компанії впливає на її успіх.
 
26.03.2019