Наша команда

X
Iм'я: *
E-mail: *
Телефон: *
Компанія:
Текст повідомлення: *
Защитный код
 
 
* Обов'язкові поля
Лукомський Валерій Станіславович
Старший партнер, генеральний директор
Телефон: +380 (44) 591-31-01

Кандидат юридичних наук. Адвокат. Юридичною практикою займається з 1977 року. Є одним із засновників юридичної фірми «Салком».

Освіта: юридичний факультет Київського національного університету імені Тараса Шевченка (1977).

Основні сфери практики: кримінальне право і процес, адміністративна юстиція, прокурорсько-судова діяльність, інтелектуальна власність, телекомунікації, корпоративне право, податкове й фінансове право.

Має також значний досвід в області юридичного забезпечення діяльності національних і транснаціональних енергетичних компаній в Україні, в вирішенні питаннь, пов'язаних із придбанням, користуванням і розпорядженням земельними ділянками різних категорій.

Консультує з питань кримінального права й законодавства; представляє інтереси клієнтів у правоохоронних органах; здійснює захист клієнтів у кримінальному процесі. Основна сфера спеціалізації в кримінальному праві: економічні злочини, злочини у сфері службової діяльності, злочини проти власності й злочини в господарській діяльності.

Має досвід захисту фізичних і юридичних осіб шляхом оскарження неправомірних дій посадових осіб державних органів, включаючи імміграційні, податкові, правоохоронні, контролюючі та інші органи.

Довгий час працював на відповідальних посадах в органах прокуратури та в інших державних органах.

Здійснює правове забезпечення фінансових операцій, консультує з питань оптимізації оподатковування; представляє інтереси клієнтів на всіх стадіях провадження процедури банкрутства й ліквідації підприємств.

Володіє українською, російською мовами.