Наша команда

X
Iм'я: *
E-mail: *
Телефон: *
Компанія:
Текст повідомлення: *
Защитный код
 
 
* Обов'язкові поля
Кубко Євген Борисович
Старший партнер, президент
Телефон: +380 (44) 591-31-00

Доктор юридичних наук, професор, член-кореспондент Національної академії правових наук України.

Адвокат. Член Міжнародної асоціації адвокатів (IBA).

Юридичною практикою займається з 1977 року. Є одним із засновників юридичної фірми «Салком» (член Міжнародної асоціації Squire Patton Boggs - Salkom з 2013 р).

Освіта: юридичний факультет Київського національного університету імені Тараса Шевченка. 1980 - кандидат юридичних наук, 1988 рік - спеціальна докторська підготовка в Інституті держави і права Російської академії наук (м. Москва). 1990 рік - доктор юридичних наук. У 1990-1991 рр. - консультант австралійської юридичної фірми Mallesons Stephen Jaques (Сідней), у 1992-1993 р - член спеціальної групи юристів-консультантів з країн СНД Комісії Європейського Союзу (Брюссель).

Основні сфери практики: правове регулювання підприємницької діяльності в Україні: цивільне і господарське право, адміністративний процес і адміністративна юстиція, приватизація, антимонопольне право, зовнішньоекономічна діяльність, банківське і фінансове право, податкове право; міжнародний комерційний арбітраж, Європейський суд з прав людини.

Здійснює правове забезпечення інвестиційних проектів на території України, у тому числі, юридичний супровід діяльності транснаціональних корпорацій; має досвід захисту інтересів клієнтів у судах України, у міжнародних комерційних арбітражах, в іноземних юрисдикціях, а також у Європейському суді з прав людини (Страсбург).

Консультує з окремих питань здійснення господарських операцій, операцій з корпоративними правами, з питань приватизації, антимонопольного регулювання, податкового й митного законодаства, фінансового і банківського законодавства, а також з питань придбання і реалізації нерухомості, цілісних майнових комплексів, приватизації і корпоратизації підприємств.

На контрактній основі здійснює наукову діяльність в Інституті держави і права ім. В.М.Корецького НАН України, член кількох наукових і експертних рад.

Є позаштатним консультантом багатьох державних і судових органів України.

Володіє українською, російською й англійською мовами.