Історія

Юридична фірма "Салком" була створена в 1990 році. Перші збори засновників фірми відбулись у грудні 1990 р. Відповідно до законодавства того часу фірма була створена у формі малого консультативного підприємства й об'єднала шість професійних юристів.

Історія фірми "Салком" багато в чому зв'язана з розвитком ринкової економіки в Україні. Ставши однією з перших приватних юридичних фірм, діючи в умовах зародження ринку юридичних послуг і становлення незалежної української держави, фірма «Салком» пройшла кілька важливих стадій свого розвитку.

Перший офіс фірми був організований в одному з номерів (№ 606) готелю "Хрещатик",  розташованому на центральній вулиці Києва. Уже в 1992 році фірма «Салком» займала кілька готельних номерів, а в 1993 році відкрила офіс у бізнес-центрі готелю "Хрещатик". За перші роки роботи збільшився штат юристів фірми, а в числі клієнтів з'явилися великі національні й іноземні компанії. В 1992 році у фірмі був створений Науково-аналітичний центр, а в 1993 році вийшов у світ перший випуск "Реферативного огляду чинного законодавства України й практики його застосування", що з того часу видається фірмою регулярно.

У 1996 році фірма придбала офіс у будинку за адресою вул. Хрещатик, 12. Зростання кількості клієнтів стало результатом бездоганної ділової репутації фірми. Фірма «Салком» займала і займає провідні позиції у рейтингах юридичних компаній.

У жовтні 2003 року офіс юридичної фірми "Салком" розмістився на двох побудованих фірмою поверхах за адресою Хрещатик, 12 в історичній центральній частині Києва між Майданом Незалежності та Європейською площею.

У складі фірми працює понад 30 юристів, в тому числі 6 партнерів, а серед клієнтів – відомі транснаціональні корпорації, найбільші українські й іноземні промислові, торгові компанії, банки, державні структури й громадські організації. У той же час, фірма «Салком» продовжує активно працювати з компаніями малого й середнього бізнесу. 

З моменту створення фірми за більш ніж 20-ти літній період роботи на ринку юридичних послуг змінився склад фірми, включаючи її партнерів, розміри та оснащеність офісу, але залишилися незмінними стратегія динамізму, комплексний підхід в обслуговуванні клієнтів, командний спосіб роботи, сувора конфіденційність, високий професіоналізм юристів та якість надання послуг.